פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הקרנת הבכורה של 'ציידת האוצרות': לראות את ברבי כמו מלכה

   סרט ההרפתקאות החדש שכובש את הקולנוע נוגע לא רק בלבן של מעריצות היופי והבלונד אלא של בני נוער בכלל. מהו האוצר האמיתי שמצאה ברבי ולמה הוא שווה הרבה יותר ממטבעות זהב?

   הקרנת הבכורה של 'ציידת האוצרות': לראות את ברבי כמו מלכה
   ברבי (יח"צ , צילום מסך)
   לא רק ילדות מפונפנות במראה בובתי (צילום מסך)

   אחרי 30 סרטי קולנוע שעסקו בבובת הילדות שהגדירה מחדש את המילה "יופי", הגיע הסרט 'ברבי ציידת האוצרות' שלמעשה, כלל אינו עוסק ביופי, אלא בתכונות שכל ילדה ואם היו שמחות לאסוף לרזומה התדמיתי. הפעם, ברבי ואחיותיה יוצאות למסע כדי למצוא את האוצר שמתחבא אי שם מתחת לאדמת העיר ווילוס. מה שאומר שלא רק ילדות מפונפנות במראה בובתי הן הקליינטיות של הסרט הזה אלא גם ילדים ואפילו נערות ונערים.

   נכון, התסרוקות עדיין מושלמות, הסקיני ג'ינס יושב בול גם על הסבתא, הווילה חלומית מתמיד ואפילו הרעים לבושים בסטייל ושומרים על מראה מוקפד, אבל מי שרגיל לראות את עולם החלומות שמכרה ברבי בסרטיה הקודמים יבין מיד שמדובר בשינוי של ממש.

   פרטי העלילה נחשפים מיד בפריים הראשון של הסרט: ברבי ואחיותיה מגיעים לחופשה של שבועיים בעיירת ילדותן ווילוס, ומקבלות כמתנה 4 גורות כלבה מתוקות להפליא. בעת ביקור נוסטלגי רגיל בעליית הגג, נחשפות האחיות למפת אוצר ישנה ואגדה של סבתא על אוצר קבור שחבוי אי שם באדמה.

   גם בלי שקיוותה לכך, ברבי היא המצילה של העיר ומשם, חייה של המשפחה כולה מתחילות לקבל פן הרפתקני יותר. זה קורא כשהן נחשפות לשורת רמזים שמקרבות אותן, וכמובן גם את הרעים, אל האוצר החבוי.

   אלא שכמו בעולם האמיתי של ברבי, מושגים כמו אוצר, כסף, זהב ושאר מילים חומריות וקפיטליסטיות, הם בסך הכל חסרי משמעות. יותר חשוב לשמור על נאמנות המשפחה, אופטימיות גם כשקשה, תושייה גם כשלא הולך ואהבה אין קץ. כך קרה כמובן שברבי ואחיותיה מצאו את האוצר החבוי, ניצחו את הרעים שהגיעו בעקבותיו, ומצאו להון הענקי ייעוד חדש.